Комунальний заклад "Ребедайлівський ліцей Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області"
Комунальний заклад "Ребедайлівський ліцей Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області"
В місті Сміла відбувся відкритий Чемпіонат області з Фунакоші шотокан карате, в якому прийняли участь близько сотні каратистів нетільки черкащини, а і з інших областей України. Команда клубу Самурай в складі чотирнадцяти спортсменів тако ж взяла участь в цих змаганнях. Під час проведення поєдинків у розділі ката (формальні вправи) та поєдинків діти показали хороший бойовий Дух, Волю до перемоги та бажання бути кращими. В результаті в скарбничці маємо вісімнадцять призових місць: сім перших, сім других та чотири третіх. Наймолодшому каратисту всього п'ять років це Жир Давид із Михайлівки і вже перший успіх, перше місце в розділі ката. Вперше на змаганнях виступила Романенко Тоня із Ребедайлівки, яка зайняла друге місце в розділі ката. Порадували своїми успіхами і досвідченні бійці: Так Саша Мар'янов у своїй віковій категорії та у категорії вищій 11-12 років став першим в розділі ката, а куміте був другим. Віктор Градінович виборов перше та друге місце, Артем Семенов два других, Ельвіра Баширова та Ліля Сіра здобули перші місця у особистих поєдинках, Богдан Резніченко, якому вісім років став першим в ката. Богдан Завертайло Другим та третім в ката та куміте. Наумець Діана другою в розділі куміте. Треті місця здобули Настя та Денис Медвиденки, а Тако ж Аня Олійник. Ці змагання були генеральною репетицією перед Чемпіонатом України, який відбудеться через дві неділі. Велика подяка усім, хто взяв участь в організації цих змагань: Це керівництво ОТГ Михайлівське, директора шкіл Михайлівки, Жаботина, Ребедайлівки. Подяка батькам, які привезли дітей до місця змагань. Хочу побажати усім, хто займається карате в клубі Самурай, батькам, не зупинятись на досягнутому, вдало виступити на Чемпіонаті України. Дітям постійно іти шляхом вдосконалення свого Духу, Волі та характеру. З повагою Станіслав
"Ну що б, здавалося, слова...
Слова та голос - більш нічого.
А серце б'ється - ожива,
Як їх почує!..."
"Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!" Під таким гаслом у нашому закладі в рамках Шевченківських днів проведено різноманітні заходи, метою яких було на прикладі життя й діяльності Кобзаря виховувати любов до рідної землі, свого народу, мови і культури; сприяти усвідомленню власної ролі й відповідальності в майбутньому за долю нашої держави; вшанувати пам'ять геніального українського поета.
...Три роки війни – великої, важкої, визвольної… Війни, яка торкнулася кожного… 1067 днів сповнених страждань, страшних випробувань, втрат, розпачу, розлук… 1067 днів мужності, незламності, героїчного спротиву….
І впродовж кожного з цих 1067-и днів, наші Захисники та Захисниці на межі людських можливостей роблять все, щоб ворог не досяг своєї мети, наближає нас до Перемоги.
Щиро дякуємо Вам мужні українські Воїни за кожен світанок і за кожен вечір. Дякуємо Вам за Вашу незламність та мужність, сміливість та стійкість.
23 лютого у місті Черкаси відбувся Відкритий чемпіонат області з військово-спортивного двоборства, в якому брали участь шість клубів із різних регіонів.
У змаганнях боролися і каратисти клубу «Самурай» Михайлівської громади, які склали гідну конкуренцію, проявили хороші бійцівські якості та прагнення перемагати.
У підсумку діти вибороли дев`ять призових місць: Олександр Мар`янов та Віктор Градінович - перші та другі місця, Ельвіра Баширова - перше місце, Лілія Сіра - друге місце, Софія Задніпрянець, Анна Олійник та Артем Семенов - треті місця.
Щиро вітаємо юних спортсменів та тренера команди з такими високими результатами.
Молодці, ви гідно представили нашу громаду на чемпіонаті. Пишаємося кожним! Бажаємо нових успіхів та звершень!
Читати - це мріяти з відкритими очима, коли кожне слово відкриває новий світ.
На Свято Андрія – влаштовують вечорниці, печуть калиту, дівчата ворожать, а хлопці жартують. Калита – хліб схожий на сонечко, адже зимові дні короткі і не такі теплі, як влітку, тож калита у кожній хаті є символом сонця, сімейного затишку...
Вітають тебе і тополька, й калина,
І синє озерце, й тендітний ручай
Зі святом – із Днем Збройних сил України,
Ти свято це, воїне, гідно стрічай!
Стрічай його гордо, сміливо і славно,
Стрічай за звичаєм дідів-козаків,
Хай служба іде і звитяжно, і вправно
І Бог береже хай вовіки віків!
Щороку, з 25 листопада по 10 грудня, Україна долучається до міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», щоб привернути увагу суспільства до проблеми насильства у всіх його проявах.
Ця акція є частиною глобального руху, що стартує у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок (25 листопада) і завершується у День прав людини (10 грудня). Символічні дати нагадують нам, що насильство — це порушення прав людини, яке вимагає негайної уваги та дій.
мета акції:
Підвищити рівень обізнаності про проблему насильства.
Протидіяти домашньому насильству, булінгу та іншим формам жорстокого поводження.
Захистити права найуразливіших груп населення — жінок, дітей, людей похилого віку.
Голодомор…
Трагічна сторінка минулого… Мільйони жертв…
Пам’ятати події минулого – обов’язок кожного.
Дай, Боже, щоб це ніколи більше не повторилось!
Вітаємо Олійник Анну з другим місцем на чемпіонаті України
Гарною традицією в нашому ліцеї стало об'єднання учнів ліцею для написання Радіодиктанту національної єдності. Цей рік не став винятком, адже ми з превеликим задоволенням долучилися до цього флешмобу, який гуртує українців у всьому світі. Було цікаво, натхненно, насичено.
Старша школа змінюється!
З 2027 року в Україні запрацює Профільна: реформа старшої школи. У підлітків буде можливість вибору профілю навчання і предметів — вони свідомо формуватимуть свій освітній шлях. У цьому — докорінна зміна, яку передбачає реформа від МОН.
Після 9 класу учні обирають навчання в академічному ліцеї або професійному коледжі.
🎓Обираючи академічний напрям, підлітки навчатимуться в ліцеї і готуватимуться до вступу в ЗВО. Тут у них буде великий вибір профілів навчання, базуючись на кластерах: STEM, мовно-літературний, суспільно-гуманітарний. А також можливість обирати додаткові предмети, які їх цікавлять.
⚙️Обираючи професійний напрям, старшокласники швидше отримуватимуть професію та виходитимуть на ринок праці. У профтесі або закладі фахової передвищої також можна буде обирати предмети, повʼязані з майбутньою кар’єрою.
Профільна — це можливість самостійно обрати, що вчити, щоб потім обрати, ким стати!
#профільна #змінипочинаються
Посилання на інформаційний сайт Профільної:
Кілька цікавих цифр:
Реформу підтримують 85% старшокласників.
91% старшокласників і 83% студентів профтехів хотіли б обирати частину предметів для вивчення.
Серед батьків учнів 10-11 класів реформу підтримують 85%, серед батьків учнів 5-6 класів — 78%.
Дані з дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) у квітні-травні цього року на замовлення Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» на запит МОН.
Коли не полетить вже нікуди жоден снаряд,
І піде геть із землі останній ворожий солдат,
Зітхне Україна полегшено в обіймах весни,
Розвіється буря війни, мов страшні сни.
І кожен мирний день відзначимо, мов свято,
Лунатимуть вітання і дітей щасливий сміх.
Хай зникне з нашої землі війна проклята,
Хай радість миру назавжди осяє нас усіх!
Дорогі діти, шановні батьки та вчителі! Вітаємо вас з початком нового навчального року! Для кожного з нас сьогоднішній день – це символ нових перспектив і можливостей. Для тих, хто вперше переступив шкільний поріг, – це найбільш хвилюючий день. Нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день в школі буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.
Дякуємо нашим Збройним Силам України за можливість навчатися, спілкуватися, дружити та вірити, що все буде Україна